<<

Lúthien

Posty: 2

Dołączenie: Czw Lip 30, 2009 9:51 am

Post Czw Lip 30, 2009 10:01 am

Czy pozostał po tej stronie?

Może nie powinnam Wam zawracać tym głowy, ale mam jakby problem. Chodzi o to, że mam wrażenie, że mój pies całkowicie nie odszedł. Często mam wrażenie, że coś mi leży w nogach na łóżku, mimo wszystko nie boje się tego. Mam też wrażenie, że trzyma mordkę na moich kolanach. Czasem ogółem mam takie uczucie jakby był gdzieś obok.
Pomyślicie, że bredzę, trudno, ale chce tylko prosić o pomoc i rady. Z psem łączyła mnie jakaś ogromna więź dlatego po jego stracie bardzo rozpaczałam. Czytałam ostatnio, że kiedy po zmarłym jakoś bardzo się rozpacza to go może zatrzymać po tej stronie, czy zwierząt też to dotyczy? Czy może to poprostu dlatego, że tak za nim tęsknie? Wypowiedzcie się o tym
<<

Ivellios

Awatar użytkownika

Site Admin

Posty: 91

Dołączenie: Sob Sie 25, 2007 1:44 pm

Miejscowość: Katowice

Post Czw Wrz 17, 2009 10:55 pm

Re: Czy pozostał po tej stronie?

Co prawda możliwe jest, że zwierzęta również posiadają duszę lub coś "w tym typie", jednak to co opisałaś wydaje mi się raczej, że jest powodowane właśnie tęsknotą za Twoim pupilkiem, czy może raczej przyzwyczajeniem do jego obecności.
<<

dobromeg

Awatar użytkownika

Posty: 5

Dołączenie: Czw Sie 21, 2008 8:20 pm

Miejscowość: gory skaliste

Post Pią Wrz 18, 2009 10:13 pm

Re: Czy pozostał po tej stronie?

Luthien, prawdziwi milosnicy psow wierza, ze to nie oni je znajduja, ale ze zwierzeta ich znajduja. NDE (Near Death Experience) wkazuje, ze czesto dusze po smierci witane sa przez uch zmarle psy. Jesli czytasz po angielsku, polecam blog Death Without Fear, Tony Stubbs'a (http://deathwithoutfear.typepad.com/dea ... fear_blog/). Tony niedawno straci oba swoje ukochane psy, z ktorymi komunikuje sie przez medium. Oba psy odeszly w tym samym niemal czasie, gdyz ten drugi mial za zadanie byc towarzyszem i nauczycielem pierwszego. Tak, wyglada na to, ze zwierzeta tez maja swoja dusze, i zyja obok dusz ludzi w innym wymiarze. Dobrze jest wierzyc, ze tak jest. Ja chce wierzyc, i jest mi z tym duzo lepiej. Pozdrawiam bardzo serdecznie.
<<

Aleksander24

Posty: 1

Dołączenie: Pon Sie 02, 2010 11:19 am

Post Pon Sie 02, 2010 11:24 am

Re: Czy pozostał po tej stronie?

Czy zastanawialiście sie co bedzie potem? Śmierć i co dalej? Często sie nad tym zastanawialem lecz nei wiem ci bedzie potem po śmierci.
<<

assun

Posty: 5

Dołączenie: Nie Sie 15, 2010 1:05 pm

Post Nie Sie 15, 2010 1:26 pm

Re: Czy pozostał po tej stronie?

Aleksander24 napisał(a):Czy zastanawialiście sie co bedzie potem? Śmierć i co dalej? Często sie nad tym zastanawialem lecz nei wiem ci bedzie potem po śmierci.

Same zastanawianie się raczej do niczego Ciebie nie doprowadzi - najpierw poczytaj kilka książek o tym ,różnych autorów a potem się pozastanawiaj.
Ja tak własnie robię ,wszędzie jest napisane że życie dalej istnieje lecz w innej ,niematerialnej formie - formie energii. Nazywa się to formę duszą i jest ona nieśmiertelna, wchodzi w ludzkie jak i inne ciała w celu nauki - zdobycia wiedzy i doświadczenia. Robi to wielokrotnie bo dusza rodzi sie tak jak dziecko ,niedoświadczona ,bez wiedzy ale każda ma jakby swój charakter co ją odróżnia od innych dusz.
Pisać mozna jeszcze duzo o tym ale każdy powinien sam poczytać i wyciągnąc swoje wnioski. Ja wciąż czytam i w każdej książce znajduję coś ciekawego.

Powróć do Życie po śmierci



Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for DivisionCore.
Załóż własne, darmowe forum dyskusyjne dzięki phpBB3