<<

freja

Posty: 2

Dołączenie: Czw Cze 03, 2010 7:38 pm

Miejscowość: Łódź

Post Śro Mar 02, 2011 9:46 pm

Dzień dobry

Witam wszystkich , którym nie obce są zagadnienia z zakresu parapsychologii i badanie życia po drugiej stronie. Niebawem wybieram się na warsztaty poświęcone pracy nad lękiem przed śmiercią.
Czy może ktoś z Was był kiedyś na takich zajęciach?
Jeśli tak to bardzo proszę o kontakt.
Poza tym trochę praktykuję runy i numerologię.
Pozdrawiam. :D
życie jest magią
<<

afrodyta99

Posty: 4

Dołączenie: Wto Mar 08, 2011 8:35 pm

Post Czw Kwi 28, 2011 9:56 pm

Re: Dzień dobry

Witam. I jak tam po warsztatach? Pomogły w przełamaniu lęku? Kiedyś też panicznie bałam się śmierci. Było tak źle, że strach paraliżował moje niektóre ruchy. Stopniowo krok po kroku zmieniałam swoje myślenie. Przecież spotyka to każdego i nikt nie wie kiedy jego koniec nadejdzie. Są rzeczy na które nie mamy absolutnie wpływu. Co mi to da, że nie wyjdę z bezpiecznego domu. Nie robiąc nic nie będę dłużej żyła. Zawsze bardzo przeżywam odejścia moich bliskich, ale to właśnie na pogrzebach skłaniam się ku refleksjom nad "marnością " życia. Wolę myślec, że tylko ciało umiera, aby została zachowana równowaga w świecie materialnym, a dusza? Cóż - Przechodzi w inny stan, ale prawdopodobnie powróci i wiesz co? Religia w takim sposobie myślenia nie ma znaczenia. Jestem katoliczką i wierzę w boga. Czytałam biblię i jak by się tak zastanowic, to nawet tam śmierc nie jest problemem. Uważam, że wszystko dąży do doskonałości i przejście na drugą stronę jest naturalną koleją rzeczy. Nie ma sensu wypełniac myśli sprawami, które odbierają energię-zmień tor (kierunek) myślenia, a od razu poczujesz ulgę. Pozdrawiam:-)
<<

freja

Posty: 2

Dołączenie: Czw Cze 03, 2010 7:38 pm

Miejscowość: Łódź

Post Sob Kwi 30, 2011 4:27 pm

Re: Dzień dobry

Afrodyto , ja nie boję się śmierci . Ja jestem nią zafascynowana.
Ten opis warsztatów zamieściłam w wielkim skrócie.
Staram się nawiązać kontakt z osobami , które nie tyle boją się czy też nie ani wierzą czy nie wierzą w życie po drugiej stronie ale które podejmują badania nad tym zagadnieniem .
Póki co znalazłam dwie takie osoby zobaczymy jak to się dalej potoczy.
Dla wszystkich zaintresowanych tematem polecam książki Sylvi Browne.
Pozdrawiam. :)
życie jest magią
<<

Ivellios

Awatar użytkownika

Site Admin

Posty: 91

Dołączenie: Sob Sie 25, 2007 1:44 pm

Miejscowość: Katowice

Post Pią Maj 27, 2011 10:42 pm

Re: Dzień dobry

Również polecam książki pani Browne. Sam mam w domowej biblioteczce "Życie po drugiej stronie" i powiem, że jest to lektura dość interesująca, choć z początku tak dokładne opisy tych różnych miejsc po drugiej stronie wydały mi się trochę podejrzane ;) ale wraz z lekturą (i natknięciem się na informację o ilości relacji - kilkadziesiąt tysięcy!) podejrzenia stopniowo znikły.

Powróć do Poznajmy się!



Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for DivisionCore.
Załóż własne, darmowe forum dyskusyjne dzięki phpBB3
System reklamy Test